Przygotuj się do lotu! - 4 - tygodniowy kurs języka angielskiego - za 0 zł

Nie masz stałego grafiku i nie możesz uczyć się stacjonarnie, a lubisz uczyć się w grupie?

Kurs jest prowadzony on-line. Możesz uczyć się sama i/lub ze wsparciem grupy - pozostałych uczestników kursu - w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie.

Uważasz, że słaba znajomość angielskiego blokuje Cię przed wyjazdami i zwiedzaniem świata?

Podczas kursu zajmiemy się tematyką związaną z podróżą samolotem, poznasz odpowiednie słownictwo, przećwiczysz konkretne sytuacje.  Ten początek podróży jest dla wielu najtrudniejszy, a z tym kursem nie musi!

Ciągle brak Ci motywacji by zabrać się do nauki?

Podczas kursu idziesz tym samym tempem, którym kieruje się grupa. Motywujecie się wzajemnie. Przez cały czas trwania kursu macie do dyspozycji stworzoną w tym celu specjalną grupę na Facebook'u, gdzie wszyscy uczestnicy kursu mogą się wspierać i pomagać sobie w nauce.

Rozwiń swoje językowe skrzydła! Zacznij mówić po angielsku!

CZAS TRWANIA KURSU 04.03.2024 - 31.03.2024

„Przygotuj się do lotu!” to kurs idealny dla osób ciekawych świata, które pragną podróżować, ale mają obawy czy poradzą sobie językowo. Jeśli jesteś bardzo zajęta pracą, masz dzieci przez co musisz mieć elastyczny grafik zajęć, to jesteś we właściwym miejscu by spełnić swoje marzenie o swobodnej rozmowie po angielsku i śmiałych podróżach przez świat.

4 – tygodniowy kurs angielskiego on-line za 0 zł – Przygotuj się do lotu! Zaprojektowany specjalnie  by łatwo dopasować go do każdego grafiku zajęć.

W każdy poniedziałek marca udostępniam nowy moduł z lekcjami na dany tydzień. Są w nich zadania do wykonania. Możesz przerabiać materiał samodzielnie.

Masz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie masz codziennie wsparcie moje i pozostałych uczestników kursu.

W każdy czwartek marca organizuję sesje Q&A (pytania i odpowiedzi), podczas których odpowiadam na przesłane przez Was pytania. Wszystko jest nagrywane, więc możesz przerobić materiały w dowolnym czasie.

Każdego tygodnia potrzebujesz około 2 godzin na przerobienie materiału i wdrożenie zadań z kursu.

Zapisz się na kurs "Przygotuj się do lotu!"

Kim jestem?

Nazywam się Astrid Oleszkiewicz.

Z angielskim obcuję od ponad 30 lat. Codziennie. Języki obce to moja pasja. Uczyłam się języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, bośniackiego i niderlandzkiego. Niektórych z nich nadal się uczę. Spędziłam wiele czasu, testując różne metody nauki. Sprawdziłam wszystko na sobie. 🙂 Języki obce były, są i będą ze mną zawsze i wszędzie.

Od ponad 10 lat uczę dorosłych. Większość z nich to przedsiębiorcy oraz managerowie wyższego szczebla. Tematyka naszych lekcji często zahacza o firmę, karierę, negocjacje czy prezentacje. Pracuję z ludźmi biznesu, a język angielski jest dla nich często przepustką do osiągnięcia kolejnych sukcesów!

zajęcia z angielskiego online

Icons from www.flaticon.com