Przygotuj się do podróży! - majowy kurs języka angielskiego - 165 zł

Lubisz pracować sama, ale czasem warto spotkać się w większej grupie?nie, a lubisz uczyć się w grupie?

Kurs jest prowadzony on-line. Możesz uczyć się sama i/lub ze wsparciem grupy - pozostałych uczestników kursu - w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie.

Boisz się ruszyć w świat?

Podczas kursu zajmiemy się tematyką związaną z rezerwacją pokoju i pobytem w hotelu. Poznasz odpowiednie słownictwo, przećwiczysz konkretne sytuacje. 

Potrzebujesz motywacji do nauki?

Podczas kursu idziesz tym samym tempem, którym kieruje się grupa. Motywujecie się wzajemnie. Przez cały czas trwania kursu macie do dyspozycji stworzoną w tym celu specjalną grupę na platformie Discord, gdzie wszyscy uczestnicy kursu mogą się wspierać i pomagać sobie w nauce.

Rozwiń swoje językowe skrzydła! Rozgość się i poczuj wygodnie podczas konwersacji. Zacznij mówić po angielsku!

CZAS TRWANIA KURSU 13.05.2024 - 05.06.2024

„Przygotuj się do podróży” to kurs idealny dla osób ciekawych świata, które pragną podróżować, ale mają obawy czy poradzą sobie językowo. Jeśli jesteś bardzo zajęta pracą, masz dzieci przez co musisz mieć elastyczny grafik zajęć, to jesteś we właściwym miejscu by spełnić swoje marzenie o swobodnej rozmowie po angielsku i śmiałych podróżach przez świat.

Przygotuj się do podróży! Zaprojektowany specjalnie  by łatwo dopasować go do każdego grafiku zajęć.

Podczas trwania Kursu, w każdy poniedziałek udostępniam nowy moduł z lekcjami na dany tydzień. Są w nich zadania do wykonania. Możesz przerabiać materiał samodzielnie.

Masz dostęp do zamkniętej grupy na platformie Discord, gdzie masz codziennie wsparcie moje i pozostałych uczestników kursu.

W każdą środę, wieczorem, organizuję sesje Q&A (pytania i odpowiedzi), podczas których odpowiadam na przesłane przez Was pytania. Wszystko jest nagrywane, więc możesz przerobić materiały w dowolnym czasie.

Każdego tygodnia potrzebujesz około 2 godzin na przerobienie materiału i wdrożenie zadań z kursu.

Kim jestem?

Nazywam się Astrid Oleszkiewicz.

Z angielskim obcuję od ponad 30 lat. Codziennie. Języki obce to moja pasja. Uczyłam się języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, bośniackiego i niderlandzkiego. Niektórych z nich nadal się uczę. Spędziłam wiele czasu, testując różne metody nauki. Sprawdziłam wszystko na sobie. 🙂 Języki obce były, są i będą ze mną zawsze i wszędzie.

Od ponad 10 lat uczę dorosłych. Wielu z nich to freelancerzy, przedsiębiorcy oraz managerowie wyższego szczebla. Tematyka naszych lekcji często zahacza o podróże prywatne, jak i zawodowe. Pracuję z ludźmi, dla których język angielski jest często przepustką do osiągnięcia kolejnych sukcesów! Dmucham w ich językowe skrzydła, by rozmowy po angielsku były ich supermocą i dawały wolność w spełnianiu marzeń. 

zajęcia z angielskiego online
Icons from Travel icons created by Freepik – Flaticon” and drawn by AI.