Rozpocznij naukę asynchroniczną z kursem Rozkręć swój angielski w 12 tygodni?

Success is not final, failure is not fatal; it is the courage to continue that counts.
success in not final, courage counts

Rozkręć swój angielski w 12 tygodni.
Chcesz się rozwijać i uczyć angielskiego, ale nie na lekcje?
Wiesz, że najważniejsza w nauce jest konsekwencja i systematyczność? Zobacz co dla Ciebie przygotowałam.

 

Pamiętam jak będąc małą dziewczynką oglądałam z zapartym tchem pokazy pływaczek, które w zsynchronizowany sposób przedstawiały swój podwodny i nadwodny balet. Było to dla mnie zawsze niesamowite i niepojęte. Jak one potrafią się tak zsynchronizować i robić wszystko razem, co do sekundy, każde skinienie, każdy wdech, każdy ruch, wszystko w tym samym czasie? Istna sztuka. 

Jednak, obecnie świat wydaje mi się zupełnym przeciwieństwem takiej synchronizacji. Każdy ciągnie w swoją stronę, w swoim tempie. Jedni próbują za innymi nadążać, drudzy próbują przystopować. Każdy ma swoje tempo.

Być może dlatego, często mamy trudności żeby umówić się z kimś na spotkanie. Najczęściej słyszymy to, że druga strona nie ma czasu. Dla wielu brak czasu jest również dobrą wymówką, by nie uczyć się języków obcych. Uważam, że to wcale nie jest wymówka. 

Czy brak czasu to dobra wymówka?

Na pewno nie jest to wymówka, która rzeczywiście nas stopuje w nauce angielskiego. W sumie w nauce każdego języka. Nie musimy poświęcać na to olbrzymiej ilości czasu na naukę. Musimy tylko pracować regularnie. Każdy chcący uczyć się angielskiego jest w stanie wygospodarować na to każdego dnia ok. 10 – 20 minut. Nawet jeśli nie będzie to każdego pojedynczego dnia i będzie to np. raz przez dwa dni z rzędu, a następnego dnia nastąpi przerwa. Taka nauka będzie dużo bardziej efektywna niż nauka raz na tydzień czy dwa tygodnie. Nawet gdy wtedy poświęcisz na to cały swój weekend, tak naprawdę później okaże się, że lwią część czasu, który poświęciłaś na naukę, było to przypominanie sobie albo wręcz uczenie się na nowo tego co nauczyłaś się wcześniej. 

Systematyczność nauki, a rezultaty.

Przy regularnej, systematycznej pracy, oczywiście trzeba również robić powtórki. Jednak szybciej przypomnisz sobie coś czym zajmowałaś się wczoraj lub przedwczoraj, jest szybsze i łatwiejsze, niż to czym zajmowałaś się dawno temu.

Dla lubiących samodzielność, bardzo dobrym rozwiązaniem jest praca własna z ewentualną, dodatkową pomocą nauczyciela. Pamiętaj, że na jakikolwiek kurs nie pójdziesz i jak często nie będziesz się spotykać z nauczycielem i tak zawsze będziesz musiała usiąść i nauczyć się tego o czym rozmawialiście na zajęciach. 

Nie mam czasu na spotkania z nauczycielem. Czy jest na to rozwiązanie?

Rozwiązaniem będzie tu nauka samodzielna, z asystą nauczyciela. Gdy pracujesz regularnie sama i spotykasz się z nauczycielem raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie. Spotkania mają na celu skonsultowanie, powtórzenie materiału. Często tak naprawdę również utwierdzenie Ciebie, że idziesz w dobrym kierunku. Taka lekcja jest również motywacją do tego żeby rzeczywiście nie przejść na zajęcia z pustymi rękoma, bez żadnego zadania domowego, bez wykonanej pracy. Z mojego doświadczenia wynika, że Klienci lubią tak pracować i ostateczny termin wykonania zadania jest dla nich bardzo dobrym motywatorem. 

Kurs Rozkręć swój angielski w 12 tygodni, w którym decydujesz o wszystkim. 

No prawie wszystkim 😉

 

W dzisiejszych czasach bardzo często terminy nam się rozjeżdżają i każdy ciągnie w swoją stronę. Dlatego mam dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszam Cię do udziału w asynchronicznym kursie mailowym Rozkręć swój angielski w 12 tygodni. Przez cały czas trwania kursu, co 2-3 dni, będziesz otrzymywać ode mnie maile z zadaniami do wykonania. Czasem będzie to przeczytanie artykułu na blogu albo podsłuchanie podcastu. Idealnie by zawsze wykonując zadanie, spisywać sobie nowe słówka, zbierać je w jednym miejscu i oczywiście uczyć się ich, by wdrażać podczas mówienia. 🙂 

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na pakiet PREMIUM lub VIP, w ramach kursu będziemy się również spotykać by podsumować Twoją pracę. W zależności od wybranej opcji, zobaczymy się raz lub dwa razy w miesiącu. Jeśli brakuje Ci czasu i wiesz, że ciężko u Ciebie z ustaleniem konkretnych dat, spotkania mogą się również odbywać asynchronicznie.  Asynchronicznie czyli nierównocześnie, np. nagrasz lub napiszesz mi swoje odpowiedzi, wątpliwości czy pytania, a ja odpowiem na nie również poprzez maila czy nagranie. 

Wszystko po to by pracować w swoim tempie i bez stresu. 

Zainteresowana kursem Rozkręć swój angielski w 12 tygodni? Zajrzyj do sklepu. :na lekcje

 

zajęcia z angielskiego online
Skąd wiem, że kurs „Rozkręć swój angielski w 12 tygodni” jest dla Ciebie? 
Z angielskim obcuję od ponad 30 lat. Codziennie. Języki obce to moja pasja. 
Spędziłam wiele czasu, testując różne metody nauki. Sprawdziłam wszystko na sobie. 🙂
Od ponad 10 lat uczę dorosłych. Większość z nich to managerowie średniego i wyższego szczebla. Non stop pracuję z ludźmi, którzy robią kariery. Język angielski jest dla nich często przepustką do osiągnięcia kolejnych sukcesów!