English Speaking Club

English Speaking Club

- Twoja bezpieczna przestrzeń do nauki angielskiego

Chcesz zacząć mówić po angielsku, ale Twoje obawy nie mają końca?
Boisz się odezwać?

Klub jest bezpieczną przystanią. Tutaj wszyscy mają swoje obawy, wszyscy się trochę boją.
Pracujemy nad swoimi barierami, ale nie łamiemy ich. Nic na siłę.

Możesz zacząć od dołączenia do Klubu i codziennej pracy nad angielskim. Przycupnij, posłuchaj, sama się zdziwisz gdy zadzieje się magia i krok po kroku sama zaczniesz mówić!

Uważasz, że słaba znajomość angielskiego blokuje Cię przed wyjazdami i utrudnia Ci pracę na arenie międzynarodowej?


W Klubie są kobiety, które kochają podróże. Często to właśnie ta pasja popycha je ku nauce angielskiego.

Praca w międzynarodowej firmie albo z zagranicznymi klientami?

To wszystko się łączy.
Wszędzie pomaga rozmowa.
Czasem warto zacząć od tych najprostszych.
Warto zacząć w bezpiecznej przestrzeni jakim jest English Speaking Club!


Ciągle walczysz z brakiem czasu, brakiem motywacji do nauki?

Klub działa 24/7.
Tylko Ty decydujesz kiedy bierzesz w nim aktywny udział.
Wiele Klubowiczek łączy się z Klubem nawet gdy pracuje samodzielnie. (Nawet w środku nocy czy bardzo wcześnie rano.)

Paradoksalnie, widząc jak pracują inni, masz większą motywację do nauki. Co najciekawsze, mówiąc głośno co chcesz zrobić, rzeczywiście skupiasz się na tym co trzeba.

Motywujesz siebie i innych
- w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie.

“Don’t be afraid to fail. Don’t waste energy trying to cover up failure. Learn from your failures and go on to the next challenge. It’s ok to fail. If you’re not failing, you’re not growing.”
H. Stanley Judd

Rozwiń swoje językowe skrzydła! Zacznij mówić po angielsku!

English Speaking Club to bezpieczna przystań dla osób, które chcą śmiało mówić po angielsku. By ich ciekawość świata i pragnienie podróżowania zostały nasycone.  Bez obaw czy poradzą sobie językowo! 

Jeśli jesteś bardzo zajęta pracą, masz dzieci, po prostu musisz mieć elastyczny grafik zajęć, to jesteś we właściwym miejscu. Dołączając do Klubu English Speaking Club dajesz sobie szansę by spełnić swoje marzenie o swobodnej rozmowie po angielsku i śmiałych podróżach przez świat.

Jak to wszystko wygląda od środka?
* masz stały dostęp do platformy i społeczności Klubowiczów. Wszyscy gramy do jednej bramki – chcemy rozwijać znajomość angielskiego!

* 4 razy w miesiącu możesz uczestniczych w 30 minutowych konwersacjach grupowych. Tematy konwersacji poznajesz wcześniej by móc się przygotować. Przed i podczas spotkań tworzymy dedykowane zestawy słówek by nieustannie poszerzać swoje słownictwo. 

*uczysz się wspólnie z innymi (możesz wybrać kanały tematycznie lub pod względem poziomu znajomości języka)

*znajdujesz sobie „speaking partner” – partnera do rozmowy. Osoba ta może być, ale nie musi, na Twoim poziomie językowym. Możecie spotykać się jednokrotnie lub regularnie, w parach lub w więszych podgrupach. Wszystko zależy od uczestników rozmów. Motywacja znajduje się sama 😉

*raz w miesiącu spotykamy się na dyskusję poświęconą książce (omawiany tytuł wybieramy wszyscy razem, ok. miesiąca przed spotkaniem). W maju porozmawiamy do książce Nomadland autorstwa Jessiki Bruder.

*regularnie spotykamy się na wspólnej nauce. Na tak zwanym kanale „nauka w skupieniu”. Każdy pracuje nad swoim materiałem, ale łącząc się danego dnia, o wyznaczonej godzinie, „melduje” co zamierza przerobić i ile daje sobie na to czasu. Analogicznie wychodząc chwali się, co udało się tego dnia osiągnąć.

 

Kim jestem?

Nazywam się Astrid Oleszkiewicz.

Z angielskim obcuję od ponad 30 lat. Codziennie. Języki obce to moja pasja. Uczyłam się języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, włoskiego, bośniackiego i niderlandzkiego. Niektórych z nich nadal się uczę. Spędziłam wiele czasu, testując różne metody nauki. Sprawdziłam wszystko na sobie. 🙂 Języki obce były, są i będą ze mną zawsze i wszędzie.

Od ponad 10 lat uczę dorosłych. Pracuję z ludźmi biznesu, a język angielski jest dla nich często przepustką do osiągnięcia kolejnych sukcesów!

Kocham też podróże, uwielbiam czytać książki i grzebanie w ogrodzie 🙂 Jako osoba wysoko wrażliwa, wiem, że wielu rzeczy nie da się zrobić  „na siłę”. Dlatego nie „łamię” językowych barier, a pokazuję, jak małymi, systematycznymi krokami, osiągnąć płynność w mówieniu po angielsku. 

zajęcia z angielskiego online